Informacje

Rezydencje Rusiec – informacje

Ekskluzywne rezydencje w miejscowości Rusiec to Twoje nowoczesne, przestronne i komfortowe „cztery kąty”. Rezydencje na Osiedlu Dynastia położone w malowniczej, zielonej okolicy oferują Ci ciszę, spokój, ale też wszystko to, co niezbędne do komfortowego życia niedaleko Warszawy. Lokalizacja osiedla wśród lasów w duecie z wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje Ci stolica, to doskonałe miejsce dla Twojej rodziny. Jak wyglądają rezydencje? Jakie pomieszczenia znajdziesz wewnątrz budynku? Poznaj wyjątkowe wnętrza rezydencji Rusiec!

Poznaj ekskluzywne rezydencje – Rusiec

Osiedle Dynastia to kompleks ekskluzywnych rezydencji i domów jednorodzinnych z wbudowanym garażem dwustanowiskowym dla samochodów osobowych. Bryła budynku posiada formę prostą i nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę. Kopertowy dach sprawia, że budynek prezentuje się efektownie.

Na parterze rezydencji jest garaż, pomieszczenie gospodarcze, łazienka oraz gabinet, który może również posłużyć jako pokój gościnny. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna, którą każdy swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Tworzy ją komunikacja, funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią oraz salon z jadalnią. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu, a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Rezydencja w Ruścu to wiele wymiernych korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich – skontaktuj się z agentem, żeby dowiedzieć się więcej.

Piętro doskonale oddziela część dzienną od czterech sypialni na które przypadają dwie łazienki, garderoba oraz pralnia. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i dobrze doświetlone. Cały budynek jest wykonany z wysokiej klasy materiałów. Ma klasyczny, ponadczasowy styl.

Osiedle Dynastia spełni nawet wysoko postawione oczekiwania. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz zdjęcia rezydencji! Rusiec to wyjątkowe miejsce dla każdego, kto szuka idealnego połączenia spokoju i możliwości szybkiego dojazdu do stolicy. Już teraz zarezerwuj jedną z ekskluzywnych rezydencji w miejscowości Rusiec i zamieszkaj w domu swoich marzeń!